Pravda o zdravom stravovaní

Pravda o zdravom stravovaní s WILL SALAS
Môžete o sebe povedať, že ste plavec, aj keď plávate prsia s nosom nad hladinou, aby sa vám do nosa nedostala voda. Je to pravda. Ale iba časť z nej.
Môžete o sebe povedať, že sa zdravo stravujete, lebo si k obedu vyberáte jedlá, ktoré obsahujú vysoký podiel zeleniny a vlákniny atď. Je to pravda. Ale určite iba časť z nej. Pravda je totiž rastúca vec.

1. Pozeraj sa pozorne.
Na prevádzke máme kuchyňu priamo pred Vašimi očami, nieje ukrytá, varíme priamo pred Vami. A tak máte šancu uvidieť suroviny, spôsob ich čistenia, naše nádoby, krájacie dosky, dózy s koreninami… Môžete vidieť kuchára, jeho spôsob dodržiavania hygieny, ale aj náladu, s akou chystá váš obed alebo osobne nakladá Vašu porciu…
Zbadáte, že hráme fér, lebo hráme s odkrytými kartami.

2. Odhaľuj súvislosti.
Ak potrebujete vedieť viac o použitých surovinách, preskúmať čokoľvek z nich a uistiť sa, u nás je to možné. Zaujíma vás pôvod, výrobca, dátum spotreby, zloženie niektorej zo surovín? Nech sa páči, môžete sa pozrieť : police na prevádzke s vreckami sušených strukovín, quinoi, pohánky, natural ryže, špaldových cestovín. Vidíte tu fľaše olejov, umeoctu, oriešky, semienka, ktoré pridávame do jedál.
To je totiž náš sklad – všetky suroviny, ktoré vstúpia do Vašej porcie jedla sú na dosah, ak máte záujem o nich vedieť viac.

3. Pravda je rastúca vec.
Pozorný pozorovateľ rýchlo zistí, že nepoužívame bielu múku, cukor a žiadne polotovary. Nenájdete u nás žiadne konzervy.
Denne dovezená čerstvá zelenina. Žiadne zmesi éčkových korenín, ale čisté jednoduché koreniny. Iba prvotriedny BIO slnečnicový olej za studena lisovaný od slovenského výrobcu, ktorý si slnečnicu pestuje sám. Iba čerstvé farmárske kuracie a morčacie mäso. Iba čerstvé hovädzie mäso z takej farmy, ktorá hrdo garantuje jeho kvalitu. Nenájdete u nás mäso obstarané v obchodných reťazcoch.
Vaša porcia jedla od už nadobúda kontúry skvostu, však?

4. Odkry sa v rozhovoroch, z nich vyrastú Tvoje vzťahy.
Ak trpíte intoleraciou a potrebujete upraviť porciu, niečo z nej vynechať alebo zameniť, iba to povedzte (alebo napíšte do objednávky). Vyhovieme vám. Sme presvedčení, že každý je jedinečný aj svojimi stravovacími návykmi, problémami a chuťami. A jedinečnosť si vážime, radi sme s ňou v blízkom kontakte. Preto pozorne vnímame, o čo nás požiadate.

5. Opusti balast
Výkonostne športujete alebo chudnete? Výborne. Nezahlcujte svoju myseľ úvahami, ako sa dostať k výživnému jedlu primeranému k Vašim potrebám.
Pripravíme Vám stravu na celý deň a vieme začať teplými raňajkami. Prepočítavame za Vás – výživové hodnoty aj kalórie. Venujte sa tomu, čo vám robí radosť.

6. Vždy dokážeš vyhrať
Ak predsa chcete počítať, urobte to. Porovnajte výdavky na stravu s našimi cenami na mesiac. Odpočítajte výdavky na všetky tie dokupované drobnosti, lebo akosi bola na ne chuť. Už vás nenapadne si ich toľko kupovať. A odpočítajte z celkových výdavkov aj výhody, ktoré plynú z nášho vernostného programu. Že ušetríte oproti obedom v lacnej vývarovni ? To je prekvapenie, čo?

7. Pridaj sa.
Sme v Ružinove, ak ste z inej časti Bratislavy, cez WOLT a BISTRO sa k Vám dostaneme. Stačí si objednať, zatelefonovať a sme u Vás.

———————————————————————————————————————————————————-
Ak to všetko spojíte dokopy, nebudete jesť hocikde. Prídete k nám na skutočne zdravé jedlo.

Výsledkom bude Váš úsmev, pocit energie, sebaúcty a radosti zo Života, lebo iba tak sa prejaví skutočne zdravá strava.

Ako keď sa ponoríte v tyrkysovo-blankytnej vode ku dnu a v jednom okamihu sa Vaša myseľ vypne – vnímate pokoj, svoje pohyby, zvuky vody a vzdialeného okolia … a stanete sa plavcom.

Will Salas