Jedáleň

Hádzať všetkých do jedného vreca je také jednoduché! My však máme radi výzvy a poctivú prácu. Preto sme si dali záležať na to, aby sme k vám pristupovali individuálne. Žiadne fastfoody, vydávané na bežiacom páse,  žiadne polotovary, ktoré nám ušetria čas. Len množstvo energie, ktorú venujeme tomu, o čom sme presvedčení, že má zmysel 🙂
Veríme totiž, že veci dávajú zmysel len vtedy, keď ich ľudia robia úprimne a zo srdca. Preto vkladáme do každého jedla aj kúsok seba a svojej pozitívnej energie.

Staňte sa súčasťou miesta, kde “zdravý životný štýl” znamená viac ako len modernú frázu a kde robíme všetko pre to, aby ste aj vy zharmonizovali svoj život nielen navonok, ale aj zvnútra.

Sme iní…

U nás nenájdete ani jeden polotovar. Nenájdete tu cukor, bielu múku alebo instantné dochucovadlá. Nemáme mikrovlnky. Varíme pred vašimi očami, a neschovávame sa v zadných miestnostiach. Skrátka všetko sa deje priamo pred vami. Máte tak možnosť vidieť ako dodržiavame hygienu a tiež nás pri príprave pozorovať, alebo nám povedať, čo chcete pridať a čo vylúčiť.

Záleží nám tiež na vzťahoch. Budujeme si takto určitý druh blízkosti, ktorí dávame do komunikácie s našimi stravníkmi. Sme pre nich veľmi dôležití, lebo varíme ich jedlo. Oni sú pre nás veľmi dôležití, lebo nám dôverujú a prichádzajú k nám opakovane.