Prečo WILL SALAS & DIANA KEMP?

„Nemusíte minúť veľa peňazí na drahé potraviny, komplikované recepty alebo striktné diéty pre zlepšenie Vášho zdravia.“ Ako vraví Diana, nutričná špecialistka – lektorka – biochemička, tak to aj je u nás vo Will Salas. 😊

Kto je DIANA KEMP a prečo jej držíme všetkými desiatimi?

Zdravé stravovanie a zdravý životný štýl sú naším DNA. Keďže si vo Will Salas zakladáme na vytváraní komunity a budovaní vzťahov, radi sa spájame s ľuďmi, ktorý majú pre túto sféru rovnaký zápal ako aj MY.

Diana je nutričná špecialistka a lektorka, absolventka Fakulty chemickej a potravinárskej technológie na STU v Bratislave.

Okrem toho, absolventka akreditovaného vzdelávania v oblasti Športová výživa, Výživa dojčiacich a tehotných žien, Výživa detí, Dietologické opatrenia pri konkrétnych zdravotných problémoch, Poradca pre výživu, Manažment obézneho klienta či Analýza stravovania a suplementácia.

Je bývalou biochemičkou v laboratóriu zameranom na imunológiu, intolerancie, potravinové alergie a črevný mikrobióm. Aj tieto fakty svedčia o tom, že jej plne dôverujeme.

Vzdelanie v obore je aj pre tému zdravého stravovania nevyhnutné. Zdravé stravovanie predsa nie je len o zelenine či ovocí.

Vzdelanie v obore je aj pre tému zdravého stravovania nevyhnutné. Zdravé stravovanie predsa nie je len o zelenine či ovocí.

Zachovať maximum z výživových látok


Diana vie poradiť aj nám vo Will Salas, ako môžme vyťažiť maximum zo surovín pri príprave zdravých jedál pre vás v našej jedálni.

Základom dlhovekosti je kvalitná strava zo zdravých a čerstvých surovín. No je potreba aj vedieť ako ich správne pripraviť, aby naše telo vedelo efektívne zužitkovať ich výživné látky. Veď o to aj v našej Will Salas zdravej jedálni ide.

Pozrite napríklad ako Diana odporúča pripraviť tradičnú slovenskú fazuľovicu.


S čím vie DIANA KEMP pomôcť možno aj vám?

  • Redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, udržiavanie.
  • Športová výživa a suplementácia.
  • Poruchy trávenia, alergie, intolerancie, poruchy príjmu potravy.
  • Stravovanie pre budúce mamičky, dojčiace a tehotné ženy a deti.

A mimochodom! Sledujete Dianu na Instagrame alebo Facebooku? 

Pravidelne prináša naozaj množstvo kvalitného obsahu. Pozrite si, aké účinky majú pre niekoho obyčajné „semená“. 

Prednáška alebo workshop na mieru? Diana sa o to postará. Pokiaľ sa zaujímate o témy v oblasti zdravého stravovania a zdravého životného štýlu vie pre vás spracovať množstvo fascinujúcich tém.

Okrem trénerov a fyzioterapeutov spolupracuje aj s psychológom. Dokáže pre vás naplniť obsah Dní zdravia hodnotnými informáciami a relevantnými ukážkami. 

Ak by ste teda radi vedeli ako si udržať zdravé a silné telo, navštívte jej WEB a dozviete sa viac, než by ste možno očakávali…

Diana, a my ďakujeme, že stojíš pri nás.

willsalas.sk