Z malého bistra k jedálni s kapacitou 150 miest.

Láska k zdravému stravovaniu, túžba otvoriť si jedáleň s pridanou hodnotou a priniesť zákazníkom miesto, kde sa budú radi vracať nás presvedčila presťahovať Will Salas na Plynárenskú 1 (BBC 1). Rozšíriť tak ponuku a kapacity zároveň.
Chceme, aby ste sa u nás neustále cítili príjemne a zabudli na starosti každodenného života. Chceme, aby sa naše vybudované vzťahy neustále prehlbovali pokračovali. Aj napriek novej lokalite. Chceme byť miestom, ktoré neustále udržuje kvalitu jedla a surovín zároveň.
  Viera v to čo robíme, nás poháňa aj v aktuálnom gastronomickom nečase. COVID-19, zvýšené ceny energií, home office, odmietnutie bánk. Celý projekt je však výsledkom komunity. Komunity ľudí, ktorí vo Will Salas veria.  Pomohli nám a vidia v nás budúcnosť. Veľké ďakujeme patrí každému, kto sníva spolu s nami. Každému, kto pri nás stál a stojí aj naďalej. Stravníkom s rodinami, dodávateľom, obchodným partnerom a priateľom. Bez vás by celý tento projekt možný nebol a my si to plne uvedomujeme.
Ako to asi celé v skratke prebiehalo?
Sťahovanie bytu či domu je pre mnohých relatívne stresujúca záležitosť. A nie je sa čomu čudovať, zmena bydliska so sebou prináša množstvo práce. Čo ale obnáša také sťahovanie jedálne? Na čo všetko sme nesmeli zabudnúť? Ako to celé prebiehalo? Prečo sme sa pre to rozhodli? Čítajte ďalej! Seberíniho sa mení na Plynárenskú (BBC 1). Will Salas je jedálňou, ktorá nie je ako každá iná. Má svoje princípy, má svoje pravidlá a predovšetkým, má srdce. Je miestom kde nájdu útočisko všetci, ktorým na tom, čo konzumujú záleží. Svoje hodnoty sťahovaním nemeníme. Práve naopak. Zásadovosť a viera v to čo robíme, nás dostala na miesto s kapacitou 150 miest. To je v porovnaní s pôvodnou kapacitou – 17 miest, neuveriteľné! Bez ohľadu na to, či by sme sa do sťahovania pustili sami alebo za pomoci profesionálov, nezabudli sme, že alfou a omegou úspechu bola pre nás organizácia. Potvrdzujeme, že nie nadarmo sa jej v dnešnej dobe kladie takýto dôraz.
  1. Naštudovali sme si pôdorys nových priestorov a navrhli menšie úpravy. Tak aby vyhovovalo nám, no rovnako tak vám. Príbory, stoly, stoličky, taniere či poháre nie sú všetkým čo potrebujete. Verte či nie, je toho omnoho viac!😊
  2. K sťahovaniu neodmysliteľne patrí selektovanie nepotrebných vecí. Áno, netýka sa to iba domácností. Aj taká jedáleň toho za pár rokov dokáže nazbierať rozhodne veľa. 
  3. Zorientovanie sa v novom priestore. A aj keď sa to možno zopár z vás nezdá. Bol to skutočný oriešok. …Kde je tu východ? Kam smerujú tieto dvere? Kde uložíme kávovar? A kam s týmito džúsmi? Kde zapojíme kasu? …
  4. Meníme sídlo, nie trvalý pobyt. No aj takýto proces prinesie nejaké tie papierovačky. Pobehané, vybavené!
  5. Začíname spoznávať nové okolie, spektrum možností a nových zákazníkov. Proces neustále prebiehajúci! Udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, vnímanie ich potrieb a rodinná atmosféra sú naše priority. Zakladáme si na vzťahoch a za to sa vždy postavíme. 
Nezabudli sme ani na komunikáciu. Tá je pri tak razantnej zmene (akou je sťahovanie) neodmysliteľná! Opakovať, opakovať, opakovať. Plynárenská 1, Plynárenská 1, Plynárenská 1. Prečo? Odpoveď je jednoduchá, aby každý z vás vedel, kde nás nájde. Veď predsa nekončíme, len sa sťahujeme. No nie? Chceli by ste to v číslach? Žiaden problém. Štart: Seberíniho 1 , cieľ: Plynárenská 1. Autom za 7, MHD za 14 a pešo za 26 minút. Čiže žiadna diaľka. O dôvod viac, ostať nám verný. 😊 Na všetkých VÁS sa neuveriteľne tešíme. Pretože iba vďaka VÁM môžeme rásť. Staňte sa aj vy členom našej komunity. Spoznajte našu filozofiu a princípy, ktorými sa riadime. Budujme vzťahy a priateľstvá.  A nezabúdajte, varíme s láskou…
willsalas.sk